V Komnatě nejvyšší potřeby

13. listopadu 2013 v 15:03 | Catta |  Harry Potter
Tak tadu je menší jednorázovka. Je to totální PWP s párem Harry/Nevill. Je to má první scéna tohoto typu, tak to tak prosím berte. Omlouvám se za mou velmi dlouhou nepřítomnost, nějak se mi to psaní na chvíli znechutilo.
Ale už dost žvatlání. Fialce děkuji za rychlé betování a Metusovi za to, že mě do toho donutil.
Hezké počtení

V Komnatě nejvyšší potřeby

Harry netrpělivě přecházel po Komnatě nejvyšší potřeby. Dohodli se, že na sebe budou čekat hned po dopoledním vyučování. Neville tu měl být už před deseti minutami.
Harry už ho chtěl jít hledat, když se rozrazily dveře a Neville vpadl dovnitř.
"Harry, moc se omlouvám, profesorka Prýtová chtěla, abych…"
Neville to ani nestihl dopovědět, protože Harry se na něho hladově vrhnul. Zajal jeho ústa ve vášnivém polibku. Svým jazykem plenil Nevillova ústa a ten mu to stejně vášnivě oplácel.
Harryho ruce sjely z krku na záda a pokračovaly až na zadek. Neville jen zalapal po dechu, když Harryho velké ruce stiskly jeho hýždě. Poté vyjely nahoru a s sebou vytáhly i Nevillovu košili z kalhot.


Harryho ruce se při rozepínání knoflíčků třásly tak, že mu se sundáváním košile musel Neville pomoct. Strhl ji ze sebe a odhodil ji na zem. Za pár okamžiků tak dopadla i Harryho kravata a košile.
Pokračovali v líbání a pomalu couvali k velké posteli s nebesy. Neville lýtky narazil do dřeva, až zavrávoral. Sedl si na matraci a Harryho stáhl k sobě na klín. Zabořil obličej do jeho krku a začal ho jemně sát.
Harryho dýchání se ještě zrychlilo a začal vydávat tiché steny. Hladil Nevilla po vypracovaných zádech a zarýval mu do nich prsty. V rudém oparu si Harry uvědomil, že od něj Neville bude mít zase škrábance. Neville se postupně přesouval z krku přes dolní čelist až k uchu a z Harryho tím vyluzoval tiché steny. Když se dotkl jemného místečka pod krkem, Harry vykřikl. Chvíli toto místečko laskal jazykem, než se vrátil k jeho ústům.
Položil se na záda a převalil se tak, aby měl Harryho pod sebou. Svou erekci přitiskl k té Harryho a oba hlasitě zasténali. Neville se vrátil k líbání Harryho naběhlých rtů a svezl se na bok. Na Harryho zaútočil studený vzduch a naskočila mu husí kůže. Neville se prolíbal od rtů až ke vztyčené bradavce. Přejel po ní jazykem a foukl na ni. Harry nasál vzduch a husina se mu ještě zvětšila. Neville začal sát a druhou bradavku obstarával rukou. Harry zavzdychal a vyklenul svůj hrudník proti Nevillovi. Ten se jen usmál a rukou ho zatlačil zpátky do peřin. Zadíval se na ty tmavé dvorce a v očích se mu zalesklo.
Pohled se mu samovolně přesunul na vybouleninu Harryho kalhot a jeho vlastní erekce se ještě zvětšila. Hladově se zazubil a pomalu se přesunul k Harryho dolní polovině těla. Hladil Harryho pevné bříško, až sjel k lemu jeho kalhot a dotkl se zapínání pásku. Rozepnul ho a jedním plynulým pohybem vytáhl pásek z kalhot. Harry vkřikl překvapením a vzrušením zároveň. Neville vzhlédl od své činnosti a byl uchvácen Harryho zářícím pohledem. Jeho rty byly rudé a naběhlé, oči zářily vášní, tváře mírně zčervenalé a vlasy rozházené do vrabčího hnízda. Byl to dokonalý pohled a Nevillovi se při něm začaly třást ruce. Znovu se zaměřil na rozepínání kalhot a donutil své ruce k menšímu třasu. S obtížemi rozepnul knoflík a pak velmi pomaloučku rozepínal zip. Vykoukla na něj Harryho erekce a Neville ji jemně pohladil, čímž si vysloužil Harryho táhlý sten. Prsty zajel pod lem kalhot a jedním rychlým pohybem mu stáhl kalhoty i slipy až ke kotníkům, kde s sebou vzal i ponožky a vše odhodil na jednu hromádku na podlahu. Jeho oblečení rychle následovalo.
Neville se sklonil k Harryho stehnům a zlíbal jejich vnitřní stranu. Harry zasténal ještě hlasitěji. Neville při zvuku Harryho hlasu tlumeně zavrčel a přesunul se svými rty k Harryho slabinám. Vztyčenému penisu se vyhýbal, nedotkl se jej ani jednou. Jazykem šmejdil po Harryho slabinách a podbřišku až k pupíku, do kterého tu a tam zajel. jazykem Vždy, když se vracel níž, několikrát stiskl jemnou kůži Harryho bříška svými zuby. Harry vždy zasténal o něco hlasitěji. Neville na chvíli ustal se svým laskáním, políbil špičku Harryho penisu a začal ho škádlit jazykem. Ochutnával ho a dráždil. Harryho tělo se vzpínalo a jeho ruce se zamotaly do Nevillových vlasů. Neville začal Harryho úd dráždit i rukou a netrvalo dlouho a Harry vyvrcholil do Nevillových úst. Neville vše spolykal, zvedl se, usmál se na Harryho a políbil ho.
Jeho ústa chutnala po Harrym a ten se zvědavě ochutnával. Polibek byl pomalý a něžný.
Harry si náhle uvědomil, že Nevillovo vzrušení se otírá o jeho stehno. Prohloubil polibek a poslepu nahmatal Nevillovu chloubu. A že se měl čím chlubit. Neville mu zasténal do úst a přirazil proti jeho ruce. Harry ho chvíli laskal, až pocítil své znovu narůstající vzrušení, zavrtěl se a přerušil polibek. Zadíval se Nevillovi do očí. Poté se otočil, zvedl na všechny čtyři, a na Nevilla vystrčil svůj svalnatý zadek. Ten si ho chvíli pouze prohlížel, Harryho vzrušení narůstalo a jeho penis už byl znovu plně ztopořený.
Neville si naslinil prst a pomalu ho zasunul do Harryho otvoru. Harry se zachvěl a hlasitě zasténal, zhoupl se, aby měl Neville lepší prostor k pohybu. Neville toho využil, připravoval Harryho, mazlil se s ním a dráždil jeho prostatu.. Přidal i druhý prst a zanedlouho třetí.
Harry se chvěl a měl co dělat, aby se udržel alespoň na kolenou. Náhle Neville prsty vytáhl. Harry nespokojeně zamručel a zamračil se. Znovu se usmál, když Nevillova dlaň objala jeho penis a začala ho zpracovávat. Na svém otvoru Harry ucítil špičku penisu svého partnera, bohatě namazanou lubrikačním gelem. Neville se vždy staral, aby Harrymu nijak neublížil.
"Vem si mě," zašeptal Harry toužebně a Neville už na nic nečekal. Vnikl do něj hluboko a znovu a znovu. Přirazil hlouběji a narazil na Harryho prostatu. Harryho penis se v Nevillově ruce zaškubal a Harrymu se podlomily ruce. Spadl na lokty, čímž Nevillovi uvolnil ještě lepší přístup. Neville zrychlil a Harry s ním sladil své pohyby. Jejich hrudníky se zvedaly ve vzájemné souhře. Oba si užívali ten pocit spojení. Neville dál hladil Harryho erekci a Harry se chvěl a sténal a křičel Nevillovo jméno. Neville znovu přirazil a Harry s hlasitým výkřikem vyvrcholil. Neville ještě párkrát přirazil a Harryho útroby zalilo teplo. Chvíli zůstali ve stejné poloze, hlasitě oddechujíce.
Neville se poskládal do peřin a přivinul si k sobě Harryho.
"Mmm, mohli bysme jít na oběd, možná bychom ještě stihli zákusek," zašeptal Harry unaveně.
"Já bych věděl o trochu lepším zákusku. A ten ve velké síni nenajdeš," usmál se Neville a políbil Harryho na krk.
"Ale já mám hlad!" zaprotestoval černovlasý kouzelník a jeho partner jen zavrtěl hlavou.
"Stalo se někdy, že bys hlad neměl?"
"Stalo, ale po sexu mám hlad vždycky jako vlk," zazubil se Harry. Neville si jen povzdechl, políbil Harryho a zvedl se.
Oba se oblékli a vyrazili ven z komnaty. Neville ještě chytl Harryho za ruku, aby ho na chvíli zadržel. "Takže se sejdem zase zítra tady?"
"Zítra celej den nemůžu, ale pozítří je sobota, to bych ti to mohl vynahradit," usmál se Harry.
"To beru," usmál se Neville zpátky. "Alespoň se jednou pro změnu pořádně najíme." Otočil se a vyrazil na ven na chodbu. Harry se k němu přidal a spolu sešli do velké síně. Měli štěstí, stihli si ještě nabrat hlavní jídlo. Jejich kamarádi se jen spiklenecky usmáli. V Bradavicích byl jejich vztah veřejným tajemstvím, ale všichni studenti, dokonce i zmijozelští, byli k zachránci kouzelnického světa natolik loajální, že se to tisk zatím nedozvěděl…. Zatím.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ady-chan Ady-chan | Web | 16. listopadu 2013 v 20:03 | Reagovat

Jááj paring je sice zajímavej a nezvyklej ,ale líbilo se mi to ,hlavně ten konec :D

2 Catta Catta | 6. prosince 2013 v 21:56 | Reagovat

děkuji mnohokrát :-). Jsem ráda, že někdo kladně hodnotí moji prvotinu. Je to super pocit :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama