Desiderata 18

11. srpna 2013 v 22:53 | Metus |  Desiderata
Zdár!
Tak jsem chudáka fialku hnal... Ona to stihla... A já to zapomněl přidat. Jsem idiot. -_-
Byl jsem pryč a zase pryč budu, takže zde máte pokračování minulého, dost špatně zakončeného, dílu. :)
Moc děkuji fialce za beta-reading! :)

"Už ti někdo někdy řekl, jak otravnej tenhle tvůj outfit je?" zašeptal Lokimu do ucha. "Vážně, sundej to."
Po deseti vteřinách už Lokiho oblečení leželo zmačkané na zemi, jako kdyby to bylo to nejsnáze svléknutelné oblečení vůbec. Jeho kůže byla tak bledá, všechny ty štíhlé, vypracované svaly a ten dlouhý, dlouhý krk. Tony po něm přejel jazykem a zanechal na něm vlhký pruh. Poté přidal zuby a se zalíbením poslouchal, jak trhaně Loki oddechuje.


Loki povalil Tonyho na záda a nadzvedl mu boky, aby mu mohl svléct kalhoty na spaní. A pak už nebylo nic, než jen holá kůže. Na chvilku Loki se vším přestal a jen se na Tonyho díval. Jeho pohled putoval od Tonyho čelisti přes krk a klíční kosti, až se dostal k jeho obloukovému reaktoru, kde jeho zrak spočinul o něco déle před tím, než pokračoval dolů. Vypadal, že oceňuje, co vidí, ale tak trochu se zdálo, že chce nahlédnout přímo skrz Tonyho kůži. Loki podle Tonyho vypadal trochu frustrovaně, ale hlavně roztržitě. Tony té příležitosti využil a rychle je oba převalil, takže teď to byl Loki, kdo byl přimáčknut k matraci. Místo naštvaného výrazu se Loki zatvářil pobaveně nad tím, jak se Tony snažil převzít kontrolu. Loki přesunul své nohy, aby jimi mohl obejmout Tonyho boky. Přitáhl si ho k sobě těsně předtím, než se otřel o Tonyho rozkrok. To byla velmi očividná pozvánka.
"Oh," řekl Tony a natáhl se, aby našel lubrikant.
Když prvním prstem zatlačil proti Lokiho vstupu, překvapilo ho, jak je těsný. Díval se Lokimu do tváře, jestli uvidí nějaké známky nepohodlí, ale bůh žádné neprojevil. Tony tohle nedělal od doby, co byl na škole, a i tam to bylo uspěchané, trapně začátečnické pubertální poznávání. Ale Loki vypadal, že přesně ví, co dělat, a snadno, téměř netrpělivě, přijal i druhý prst.
"Tak takhle to je? Chceš víc?" Tony polkl a položil ruku přes Lokiho břicho, aby mohl cítit, jak se mu chvějí svaly. "Zvládáš to skvěle."
Loki se bezzvučně zasmál a opatrně chytl Tonyho zápěstí a navedl ho, ukázal mu, co přesně chce. S třemi prsty hluboko v Lokim začal Tony litovat, že použil tolik lubrikantu. Loki byl uvnitř horký, vlhký a těsný. Tony mohl cítit, jak jeho vnitřní svaly prosí o víc. Podíval se dolů a viděl, že je všemi třemi prsty v Lokim až po klouby.
Přidal čtvrtý prst bez toho, že by o tom vůbec přemýšlel, prostě jím do Lokiho vnikl. Loki zasyčel a Tony věděl, že zase jednou zašel trochu moc daleko, ale nestáhl se a Loki proti tomu také nic neřekl. Musel těžce polknout při pohledu na to, jak hluboko v Lokim je, téměř celá jeho ruka. Těšilo ho vědomí, že mu tohle Loki dovolil.
"Kurva, jsem blízko - Loki, moje ruka."
Tony si připadal, že se ve vteřině rozpadne na kousky, že se udělá bez toho, aby na něj Loki sáhl. Celý se třásl a cítil potřebu konat. Loki se na něj usmál, jako by přesně věděl, co dělá. Samozřejmě, že věděl.
Tony z něj vytáhl prsty.
Když poprvé přirazil, Loki se prohnul v zádech a vyrazil mu naproti, dokud v něm Tony nebyl úplně celý. Byl opravdu velmi těsný a Tony na to chtěl něco říct, ale dech se mu doslova zadrhl v krku, téměř hrozilo, že se začne dusit. Loki ho naváděl svýma rukama položenýma na Tonyho ramenech. Bylo to, jako by tahal za provázky a Tony proti tomu nemohl nic udělat.
"Doufám, že tohle není jen pokus, aby sis udržel svou reputaci," řekl Loki. Očividně se ho snažil vyprovokovat.
Fungovalo to.
"Co ty víš o mojí reputaci," odvětil Tony.
"Jsem si jistý, že to jsou jenom pomluvy."
Tony konečně znovu získal sebekontrolu. Přirážel boky, dokud nenašel správný rytmus, a Loki se nadzvedl, aby mu vycházel vstříc. Celý se třásl a vypadal, že si to neobyčejně užívá. Někde uvnitř Tonyho hlavy se ozval hlásek, který mu připomínal, jak dlouho na tohle čekal, jak moc se snažil nepřemýšlet nad Lokim, jak se pod ním slastně svíjí, jak žadoní o jeho dotyk. Tony vzal do ruky Lokiho mužství a ten mu v odpověď přirazil boky k pánvi. Tak dlouho na tohle oba dva čekali a nyní si to konečně mohli vzít.
Zrovna, když si Tony pomyslel, že je blízko vrcholu, ho Loki odstrčil. Tonyho na chvilku zachvátila panika, když musel opustit teplo Lokiho těla. Loki se posunul a povalil Tonyho zády na matraci tak, aby na něj mohl vzápětí sám vylézt. Oči mu zářily odhodláním. Tony věděl, co chce udělat. Loki sám nasedl na Tonyho penis a jediné, co Tony mohl dělat, bylo dívat se. Loki se třásl, ale po chvilce se na Tonym začal pohybovat. Bylo to intenzivní, některé pohyby se zdály až příliš rychlé. Loki se dlaněmi opřel o Tonyho hrudník a pohyboval boky tak, jak to Tony ještě nikdy neviděl. Bylo to, jako kdyby Tonyho zkoušel, zda s ním udrží tempo. Udržel. To rozhodně. Tony pevně svíral Lokiho boky, rukama sem tam sjížděl dolů, aby mohl stisknout Lokiho pevný zadek.
Loki se naklonil dolů pro polibek. Vypadalo to, že to udělal zcela bezmyšlenkovitě, jazykem nevybíravě plenil Tonyho ústa. Byla to změna úhlu, která ho vzala na vrchol. Loki zasténal do Tonyho úst, tělo se mu celé třáslo v extázi, ale přesto nepřestával kroužit boky, aby Tonyho dovedl k orgasmu. Což netrvalo dlouho.
"Kurva, Ježíši," vydechl Tony. "Loki."
"Ano?" zeptal se Loki, zatímco se nadzvedl a umožnil tak Tonymu opustit jeho tělo.
Potom už nic neřekl. Lehl si na polštáře, takže Tony se k němu mohl přidat, ačkoliv ho bolelo celé tělo. Kdyby měl teď Tony říct něco inteligentního, naprosto by zklamal. Jeho mozek jako by pracoval pouze na poloviční výkon. Nepřítomně nechal zhasnout světla, takže pokoj opět pro jednou pohltila tma.
"Nepředpokládám, že mi vysvětlíš, co mělo tohle znamenat."
"Mm," odpověděl Loki, hlas utlumený přicházejícím spánkem.
"No, víš." Tony se lehce posunul. "Ten sex… ne, že by nebyl totálně kurva úžasnej."
"Chtěl jsem tě," řekl Loki, jako kdyby to byla ta nejjednodušší věc na světě.
Tony se zamračil na strop.
Možná, že to tak vážně bylo.
 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Venira Venira | 12. srpna 2013 v 0:22 | Reagovat

Děkuji :)

2 luczaida luczaida | E-mail | Web | 12. srpna 2013 v 3:46 | Reagovat

Hm, nejspíš mám radši Tony/Loki, než Loki/Tony ať je to bůh nebo ne, prostě je to subina jak dělaná :D
Fakt by mě zajímalo, co bude ráno. Kdyby tam už Loki nebyl, to by mě moc nepotěšil. Nechci si nechat ujít ranní rozhovor se Starkem :D
Doufám, že už brzo zakončíš výletování a nenecháš nás čekat tak dlouho! :D

3 Kaja Kaja | 13. srpna 2013 v 13:59 | Reagovat

Godness FINALLY!!!!!!!!!!!!!! milujem ta :3 :3

4 Saku-chan Saku-chan | E-mail | 13. srpna 2013 v 17:16 | Reagovat

Já se rozplynu!! *___* Aww to bylo tak...bože ani to radši nebudu vypisovat!!!! XD Děkuju za díl :333333

5 idioti-s-r-o idioti-s-r-o | 17. srpna 2013 v 0:58 | Reagovat

ááááááááááááááááááááááááááááááááááá

6 Ali Nasweter Ali Nasweter | Web | 17. srpna 2013 v 18:50 | Reagovat

Proč mám tendenci si u takových povídek zakrývat oči, ale jen natolik, abych přes ty ruce viděla? :D Možná nějaký zbyteček cudnosti. :D

Každopádně stokrát děkuju za novou kapitolu!

[2]: Můj člověk! Nelze nic jiného než nadšeně přikyvovat. :D

7 I-Illusion I-Illusion | Web | 23. srpna 2013 v 21:25 | Reagovat

Ahoj, včera jsem objevila tvůj blog a dneska jsem dočetla tuhle povídku... je úžasná :) už se nemůžu dočkat pokračování :)

8 Alenor Alenor | 24. srpna 2013 v 10:13 | Reagovat

Ahr... ještě že jsou ty písmenka tak malý, aby to nemohl někdo číst přes rameno:) Dí-ky, za dílek!:D

9 Kara Kara | 4. září 2013 v 23:50 | Reagovat

uáááá.. prosím další kapču... prosím prosím... smutně koukám...

10 Ady-chan Ady-chan | Web | 9. září 2013 v 19:45 | Reagovat

Úžasný 0__o Opravdu se těším na další kapitou :D

11 ElisWolf ElisWolf | 10. září 2013 v 16:17 | Reagovat

Bože tohle bylo úžasný prosím přidej další díl co nejdřív. Tohle je úžasný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama