Překvapivý polibek - 1.kapitola 1/3

28. června 2013 v 21:56 | Catta |  To znamená válku
Ahojky, tak jsem zpátky tentokrát s novým překladem. Lektvary se ve dvou špatně píšou a mně už nebaví jen se koukat, jak Metus stále něco přidává. Takže tady to máte. Snad se to bude líbit :).
Doufám, že všichni studenti měli dobré vysvědčení a přeji hezké prázdniny :).

Za beta-read děkuji fialce.

Překvapivý polibek

"Promiň, Ginny. Já už s tebou nemůžu chodit."

"Co?" Rudovlasá čarodějka vypadala šokovaně.

"Podívej. Mám tě vážně rád, ale nemám na to jít proti všem tvým bratrům. Máš vůbec ponětí, čím mi vyhrožujou? Já chci normální holku."

"Ale," začala Ginny, "Deane…"

Dean zavrtěl hlavou. "Promiň," zamumlal, otočil se na patě a utekl.

Ginny se sesula podél zdi. Říci, že byla šokovaná, bylo příliš slabé slovo. Pokusila se přijít na to, jak se to stalo. Dean byl velmi obstojný přítel. Docela dobrý v líbání, dobře… nevěnoval jí tolik pozornosti, ale jinak neměl moc chyb, vážně.

Uvědomila si, že vlastně není tak zničená ze ztráty kluka, který ani nebyl ochotný o ni bojovat. Ale to sotva byla podstata věci. To, z čeho byla rozrušená, byli ti panovační pitomci, kteří si říkají příbuzní a kteří se jí zase pletli do života. Zase!

Její bolest byla rychle vystřídána hněvem. Našla rovnováhu a vykročila zpět do nebelvírské společenské místnosti. Nalezla ji téměř prázdnou. Byla sobota, a tak většina koleje byla venku, aby mohli dělat cokoli jim bylo dovoleno. Jen Ron a Hermiona tu seděli spolu, předstírajíce učení.

"Co víš o Deanovi?" zeptala se Ginny svého bratra s výrazem nevinnosti na tváři.

"Co tím myslíš?" odpověděl Ron s prohnaným zábleskem v očích.

"Tvůj spolubydlící a můj přítel. Neměl jsi s ním náhodou menší rozhovor, že ne?" Ginny udržovala zdánlivě sladký tón hlasu.

"Hmm, možná jsem se mu zmínil, že pár lidem na škole by se moc nelíbilo, kdyby vás našli v nějakém přístěnku, jak se muchlujete," odvětil Ron.

Hermiona se na ty dva zadívala a stáhla se, ukazujíc tak svou inteligenci, kterou byla proslulá.

"A kdo ti dal to právo rozhodovat, co je vhodné a co ne?"

"Jsem tvůj starší bratr - to samo o sobě mi na to dává právo."

Ginny se přibližovala ke svému bratrovi a její hlas byl stále tišší a tišší. "Kvůli tobě a těm ostatním panovačným blbcům se se mnou rozešel můj perfektní přítel. Za to mi vy všichni zaplatíte. Zatím nevíte jak moc."

V Ronově výrazu se objevil strach, když si uvědomil, jak blízko sedí extrémně rozzuřené čarodějce.

"Plánovala jsem to udělat až na konci pololetí, ale tys mě donutil mé plány posunout. Zanedlouho budu mít nového kluka, můj milý bratříčku. Najdu si nějakou komoru, ve které se s ním budu moct líbat. Dokonce ho s radostí nechám zjistit, co je pod těmihle hábity a nebude nic, co bys s tím ty mohl udělat. Ale to bude jenom začátek. My pak, tím my myslím sebe a svého přítele, přichystáme pomstu tobě, pak dvojčatům, pak Percymu, Charliemu a nakonec Billovi. Všichni mi zaplatíte." Nekřičela, neřádila, jen se Ronovi dívala do očí s nelítostnou sebedůvěrou.

"Nikdo s tebou nepůjde," řekl Ron samolibě. "Už jsem všem řekl, že každý, kdo se opováží, pocítí hněv nás šesti na vlastní kůži. Mně se možná moc lidí nebojí, ale nás šesti? Myslím, že to všichni pochopili."

Ginny se hluboce zadívala do očí svého bratra a pomalu se usmála. "Tohle plánuju už velmi dlouho. Mnohem déle, než si dovedeš představit."

###

Ron se díval, jak jeho sestra pomalu odchází. Ve dveřích se začala hrozivě smát. Z nějakého důvodu mu přejel mráz po zádech.

"Rone," řekla tiše Hermiona. "Miluju tě, ale právě jsi udělal největší chybu svého života."

Ron se na ni podíval a ušklíbl se. "Co může dělat? Je jen jedna holka proti nám všem. Když jsme byli malí, vždycky jsme vyhrávali." Pokrčil rameny. "Prostě teď trochu blázní. Dostane se z toho."

"Hermiona zavrtěla hlavou. "To si nemyslím, Rone. A až se jí to povede, já tě chránit nebudu."

Ron se nahlas zasmál. "Opravdu nepotřebuju chránit, Hermiono."

###

Od: Ron

Komu: Bráchové Weasleyovi

Předmět: Úspěch

Čau kluci,

Chci vám oznámit, že dnešní akce byla stoprocentně úspěšná. To co dvojčata řekla Deanovi, zafungovalo a naše sestra je opět sama.

Ron

###

Od: Charlie

Komu: Kluci

Předmět: Re: Úspěch

Gratuluju kluci. Ta informace už je venku?

C.

-- Dračí rezervace

###

Od: Gred

Komu: Naši vždy milovaní sourozenci

Předmět: Re[2]: Úspěch

Bodlinko Charlie:

> Gratuluju kluci. Ta informace už je venku?

Ovšem, že je. Nikdo se k ní nepřiblíží. Je zase v bezpečí.

Forge

-- Kratochvilné Kouzelnické Kejkle - Brzy přestěhovány na Diagon Alley.

###

Od: Ginny

Komu: Doupě

Kopie: Tátova kancelář

Předmět: Blbci

Ahoj mami, tati,

Tak, nakonec se to stalo. Fred a Georg dneska mluvili s Deanem a vystrašili ho. Vím, že jsem řekla, že mi musí být šestnáct, než to spustím, ale dneska překročili hranice.

Taky jsem zjistila, že to Ron tehdy vystrašil Michaela.

Jako výsledek toho všeho jsem rozjela TEN plán, ale budu k tomu potřebovat ten dopis, o kterém jsme kdysi mluvili.

Miluju vás oba

Ginny

P.S. Dostala jsem V z úkolu na přeměňování.

###

Od: Mamka

Komu: Má drahá dcera

Kopie: Arthur

Předmět: Re: Blbci

Ginny,

Gratulujeme k získání V. Jsme na tebe oba pyšní.

Jseš si jistá, že si tím chceš projít, drahoušku? Vím, že jsi to plánovala roky, ale jsi si jistá, že je na to ten správný čas? A kdo ti s tím pomůže?

S láskou,

Máma

###

Od: Ginny

Komu: Mamka

Kopie: Táta

Předmět: Re[2]: Blbci

Ano, jsem si jistá.

A co se týče té osoby, koho bych si asi tak mohla vybrat?

Ginny

###

Od: Táta

Komu: Ginny

Kopie: Molly

Předmět: Re: Re[2]: Blbci

Gin - Gin,

Ten dopis ti napíšeme, když ho po nás chceš. Hodně štěstí a na toho chlapce běž lehce, ať ví, co ho potkalo.

Táta

--Ministerstvo kouzel kontroluje obsah Mmailu odeslaného nebo přijatého prostřednictvým své sítě za účelem zajištění dodržování pravidel a postupů. Zaměstnanci nesmí posílat či uchovávat Mmaily nebo přílohy, které uznávají návrat Toho-jehož-jméno-nesmíme-vyslovit, nebo očerňují jméno Korneliuse Popletala. Mmaily tohoto druhu zaslané nebo přijaté sítí Ministerstva kouzel mohou být zadrženy vysoce vycvičenými bystrozory a pachatelé budou odsouzeni k desetiletému pobytu v Azkabanu. Ministerstvo kouzel nezodpovídá za jakékoliv změny provedené ve zprávě poté, co již byla odeslána. Názory zde vyjádřené nemusí nutně být názorem Ministerstva kouzel nebo Korneliuse Popletala. Tento Mmail a soubory odeslané s ním jsou důvěrné a určené výhradně k užití jednotlivcem, entitou nebo bytostí, které je adresován. Pokud nejsi zamýšleným adresátem, nebo osoba či bytost zodpovídající za doručení, nesmíte to kopírovat, přeposílat nebo zveřejnit nebo jakýmkoliv zbůsobem využít jakoukoliv jeho část. Takové konání může být nezákonné. Pokud tento Mmail dostanete nedopatřením, prosím, uvědomte okamžitě odesílatele.

###

Ginny se usmála na dopis od rodičů. S nimi na své straně potřebuje už jen jednu osobu, aby to všechno mohlo začít. Jediný problém je, že neví, jak ho přesvědčí, aby jí pomohl. Na to je potřeba kluk se speciální povahou, který dokáže snést kombinovaný tlak od šesti děsivých Weasleyových. Na škole je pouze jedna osoba, která má dost odvahy a té správné motivace, aby jí pomohla.

K famfrpálovému hřišti kráčela se sebejistotou, kterou ve skutečnosti necítila. Harry tam byl, jako vždy, když chtěl relaxovat. Cvičil nějaké smyčky, přemety a střemhlavé pády. Byly spíš pro radost než k nějakému užitku.

Ginny ho s úsměvem sledovala, spokojeně opřená o tribuny a oddávala se sledování Harryho, což bylo její oblíbené zabíjení času.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 fialka fialka | 30. června 2013 v 16:23 | Reagovat

Začíná to tak idylicky, ale v příští kapitole, po té puse, no uvidíte... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama