Desiderata 13

26. března 2013 v 23:00 | Metus |  Desiderata
Ahoj!
Jsem opět zde mezi živými, a vela se omlouvám za tak nepřiměřeně dlouhou pauzu. Pokusím se, aby se to už vícekrát neopakovalo. Za dobu své nepřítomnosti jsem nějak usmolil THORKI jednorázovku, takže ji sem pak pravděpodobně někdy přihodím. (Pokud bude zájem :D) Ale teď už k nové kapitole!
PS: komentáře potěší, jako vždy :)

A pak se to všechno divně zamotalo.
Ne, že by to už předtím nebylo dostatečně divné.
Když se Tony další den ráno probudil, Loki vedle něj pořád ještě spal, tvář zabořená v polštářích, nahé tělo na odiv světu. Promítnul si, co se včera v noci stalo, aby zjistil, zda toho lituje a - ne, ještě pořád ne. Vstal tedy a rozhodl se, že si zajde pro kafe.
Loki kurva nenávidí kafe.


"Vždyť je to hrozné a hořké," řekl a přitom nakrčil nos. Tonymu to samozřejmě vůbec, ani v nejmenším, nepřišlo roztomilé, protože to by bylo zkrátka směšné a tak trochu šílené.
"Nebuď zlý na kafe," řekl Tony. "Byla na mě vždycky moc hodná."

Když šel Tony odpoledne na poradu, Loki ho doprovázel. Na všech bylo vidět, že na to nahlížejí skrz prsty, ale neřekli nic. Fury se uprostřed své řeči zastavil a sledoval Lokiho, jak zaujímá místo vedle Tonyho s naprosto ledovým klidem.
Ten kdo se ozval, byl Steve.
"Pane," řekl Furymu "je to moudré?"
"To ještě nevím," odpověděl mu.
"Pomohl nám k našemu vítězství," poznamenal Thor. Vypadal, že by dal celý svět za to, aby si mohl sednout vedle Lokiho, ale ten se na něj zatím ani nepodíval.
"To ale neznamená, že mu můžeme věřit," řekl Bruce a Natasha přitakala: "To je pravda."
Clint popotáhl a dodal: "Technicky, jenom pomáhal Tonymu. Jenom tak mimochodem."
"Měl jsi pocit, že jsi přehlížen?" zeptal se Loki s nakloněnou hlavou.
"Sakra jo."
"Lidi," zasáhnul Fury "sklapněte. Neptal jsem se na ničí názor."
Loki s Furym se vzájemně propichovali pohledy. Vypadali, že spolu komunikují beze slov, tiše, tak tiše, že ostatní ztlumili svůj hovor na pouhý šepot. Tony neříkal vůbec nic, navzdory Stevovi, který se snažil mu pokládat otázky. Jen pokrčil rameny a zdvořile ho ignoroval. Tohle bylo to, co Fury chtěl. Nějakým, jakýmkoliv způsobem dostat Lokiho na dobrou stranu. A jestliže byl Loki ochoten účastnit se porady, byl to rozhodně pokrok. I když je možné, že je tu jen proto, že chtěl zůstat Tonymu nablízku. Včera večer řekl, že je pro něj těžší to kontrolovat, a nakonec to vzdal (za což si Tony nepřipisuje vinu, pouze pomoc), takže je možné, že nakonec tomu kouzlu zcela podlehl. Tony si nebyl jistý.
Fury konečně přerušil své oční spojení s Lokim.
"Může zůstat," řekl. "Byl přítomen útoku, takže už zná detaily. A pokud má skrytý motiv, zjistíme to. Ještě pořád je pod naší střechou, na to nezapomínejte."
"Pane," začal Steve, "se vší úctou-"
"Nehodlám o tom diskutovat," řekl Fury tónem, který nedovoloval jakýkoliv odpor. "Policie momentálně drží jednoho z pachatelů ve vazbě, ale prozatím jim ještě o Vipeřiných plánech nic neřekl."
"Očekávalo se snad, že nám vše vyklopí?" zeptal se Tony. "Těm dětem bylo kolik, šestnáct, sedmnáct?"
"Sedmnáct," odpověděl Fury.
To v Tonym probudilo hněv. Nutit děti dělat špinavou práci je zasraně nízká úroveň. Úroveň, o které Tony předpokládal, že by se k ní ani Loki nesnížil. Koneckonců, Loki by žádné takové bandě lidských dětí nevěřil natolik, aby jim nějakou práci uložil. Tony složil ruce na hrudi a zamračil se.
"To je vážně osina v zadku," oznámil. "Nenávidím Hydru."
Loki vedle něj cosi zamručel.
Chvilku bylo ticho, Fury mluvil potichu se Stevem, když náhle vzduch protnul Lokiho hlas.
"Viper plánuje další útok na starostu," řekl a nenuceně se zadíval na své nehty. "Vlastně už zítra. Možná byste o tom měli vědět."
"Bratře," řekl Thor.
"Jak to-" Fury se zastavil uprostřed věty. Nebylo důležité, jak to ví. "Je to pravda?"
Podíval se na Tonyho, jako by očekával, že Tony to snad bude vědět. Jako by ho snad Loki pustil do toho svého složitého mozku. Ale jediné, co Tony momentálně mohl dělat, bylo zírat s otevřenou pusou na Lokiho, jelikož… jim pomáhal?
"Je to pravda," řekl Loki. "Je zoufalá."
Přestože si Fury mohl myslet, že se jedná o nějaký trik nebo lež, nemohl to nechat náhodě. Už telefonoval s Coulsonem a všichni ostatní mezitím zírali na Lokiho, nevědouce jestli mu mají děkovat, nebo ho vyslýchat, protože tahle situace byla prostě příliš neskutečná na to, aby byla pravdou. Thor vstal a šel k Lokimu, pořád ještě váhavě, ale připravený ho obejmout.
"Bratře," řekl dojatě. "Ty nám pomáháš?"
"Nelichoť si, Thore." Loki vstal. "Udělal jsem to pro sebe."
Loki odešel z místnosti, nechal tam stát zdrceného Thora, ale cestou se podíval na Tonyho, jako by ho žádal o pomoc. Kašlu na tebe, pomyslel si Tony, tohle není na moje triko. Ale když se zamyslel, zjistil, že tak trošku je to i jeho zodpovědnost.
Následoval Lokiho.
Bůh na něj čekal před zasedací místností, opřený v rohu chodby. Tony vykročil k němu, ruce složené za zády.
"Pokud se prokážou tvoje informace za pravdivé, tak ti každý bude chtít potřást rukou."
"Nechci jejich vděk," řekl Loki.
"Jasně," pokýval hlavou Tony. Ukázal rukou směrem k místnosti za sebou. "Thor s tebou chce mluvit, víš to?"
Lokiho oči ztmavly. "To také nechci."
To byla odpověď, kterou Tony docela předpokládal. Už znal Lokiho natolik, aby věděl, že neudělá nic jen proto, že ho o to požádáte. Takže Tony přitlačil, a to doslova. Pohnul se nebezpečně blízko k Lokimu a přitiskl ho na zeď chodby. Loki mu to dovolil, ačkoliv se jeho oči nebezpečně rozšířily. Bylo vidět, jak moc touží po Tonyho doteku.
"Co je," řekl.
Tony mu neodpověděl. Vtiskl mu polibek na krk, jednou rukou vklouzl do prostoru mezi nimi a začal hladit Lokiho přes kalhoty dostatečně silně, aby mu jeho boky vyšly vstříc. Loki ho chytil za ramena. Skutečnost, že teď Loki vypadal téměř překvapeně, způsobila, že si Tony připadal ještě víc samolibě. Byli v otevřeném prostoru, kdykoliv mohl kdokoli odejít ze zasedání a chytit je a Tonymu to připadalo o to víc vzrušující.
Tony viděl přes kalhoty obrys Lokiho penisu a jemně mu pohladil špičku. Cítil, jak Lokiho stisk nebezpečně zesílil, až hrozilo, že způsobí modřinu.
"Zajímalo by mě, jestli tě můžu udělat i takhle," zašeptal Tony proti jeho krku.
Loki, aby alespoň trochu zaprotestoval, se od něj na chvilku pokusil odtáhnout, ale vyšlo z toho jen krátké škubnutí těla.
"Snažíte se mě zkoušet, pane Starku?"
Tony se zasmál. Takhle jsou skvělí, opravdu jsou. Pomyslel si, že pravděpodobně by skutečně mohl Lokiho udělat takhle, a to je kurva vzrušující představa, ale to není důvod, proč sem přišel. Tony se
odtáhl a Loki ho chtěl následovat, ale Tony ho zastavil prstem na rtech. Loki se zatvářil, jako by ho chtěl ukousnout.
"Promluv si se svým bratrem," řekl a otočil se k odchodu. Byl by to geniální odchod ze scény, kdyby nebyl v příští vteřině natlačen na zeď s Lokiho rukou majetnicky ovinutou okolo svého krku, nebezpečně blízko krční tepny.
"Jenom proto, že jsem ti dovolil se mnou spát, neznamená, že mě můžeš ovládat, Tony."
"Tak ty jsi mě nechal? Mám za to, že jsi o to téměř prosil."
Tlak, který Loki vyvíjel proti jeho průdušnici, bolestivě vzrostl. Svým způsobem to bylo podivně vzrušující. Na okamžik si Tony pomyslel, že omdlí, ale Lokiho hlas ho vrátil zpět do reality.
"Tvoje pusa tě jednou dostane do potíží," zavrněl nebezpečně. "A proč vůbec pořád trváš na tom, abych si promluvil s Thorem?"
"Protože ty s ním chceš mluvit, ty debile. Já vím, že chceš, tak to prostě udělej." Tony se pokusil polknout a odsunul Lokiho palec, aby získal lepší přívod vzduchu. "Myslíš si, že ho můžeš oblbnout, ale já ti vidím až do žaludku."
A ono to opravdu zapůsobilo, ale Loki ihned zmizel, tlak byl pryč, to všechno dřív, než se Tony vůbec stihl vzpamatovat.
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Anny Anny | 27. března 2013 v 9:04 | Reagovat

Supeer!! :D :D Moc zajímavá kapitola, děkuji za překlad :D už se nemohu dočkat dalšího dílu! :D

PS. Tu jednorázovku sem určitě dej :D

2 fialka fialka | 27. března 2013 v 21:00 | Reagovat

Honem sem s Thorkim!

3 Elon Elon | 27. března 2013 v 23:38 | Reagovat

Konečně! Denně tenhle blog kontroluju! Tak prosím další, jinak se zblázním!!!

4 Saku-chan Shikitty Saku-chan Shikitty | E-mail | 28. března 2013 v 13:09 | Reagovat

Wááá *__* Tak toto bylo drsnýý! XD Už se těším na pokráčko,rychle,rychle! XD :333
PS: tu jednorázovku sem hned dej!!!!! XD ^..^

5 Chii Chii | Web | 28. března 2013 v 16:09 | Reagovat

Ňahaha. :D Překrásné. Už nevím, jak ti za tohle poděkovat. I když už jsem to v angličtině četla, mám takový pocit, že ty to překládáš ještě líp. :D

6 Eclipserecall Eclipserecall | 30. března 2013 v 22:25 | Reagovat

Díky za překlad. Nemůžu se dočkat jednorázovky.

7 Sony Sony | 31. března 2013 v 23:46 | Reagovat

Tak předně díky za další překlad :). Velmi zajímavé a moc hezké :D.
Mimochodem  jednorázovku rozhodně přidej ;D.

8 Ady-chan Ady-chan | Web | 7. dubna 2013 v 18:16 | Reagovat

Husty! :D

9 Kaja Kaja | E-mail | 26. dubna 2013 v 21:01 | Reagovat

omg!!! užasne užasne užasne další díl prosíííím :33333 jsem dojatá :D :D

10 pája pája | 28. dubna 2013 v 15:21 | Reagovat

prosím nemuč nás absencí další kiapitoly...

11 Kaja Kaja | E-mail | 29. dubna 2013 v 18:46 | Reagovat

prosíííííím dej sem další kapitolku já se proste nemohu dočkat :333 já  moc moc prosííím :333

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama