Desiderata 12

18. února 2013 v 15:08 | Metus |  Desiderata
Ahoj! Přináším další kapitolu, pěkné počtení.

Další večer všichni Avengers večeřeli společně, což byl jeden z mála okamžiků společného klidu. Bruce už v klidu seděl, ale stále se na Tonyho nedokázal dívat tak, aby mu pohledem nenaznačoval, že je to všechno vlastně jeho chyba. Možná byla, trochu. Všichni seděli okolo jednoho velkého stolu obloženého čínským jídlem. Navzájem sdíleli a ochutnávali své porce, dokud Clint nepíchnul do Tonyho svými hůlkami.
"Hej," řekl. "Kde máš přítele?"
"Vyzvedává mi věci z čistírny," odpověděl sarkasticky Tony. "Co je ti do toho?"
Thor zůstával podezřele potichu.


"Ale vážně," řekla Nataša. "Poslední dobou se okolo tebe pořád motal."
"Nevím, kde je, mami." Tony se zakousl do vaječné rolky. "Lidi, jenom pro ujištění, vy víte, že to ve skutečnosti není můj kluk, že jo? No tak, Thore, pomoz mi."
"Není mi příjemné o Lokim takhle mluvit," řekl Thor a Tonymu se chtělo řvát.
"To jsem tu jediný, kdo je rád, že tu dnes není?" zeptal se Bruce. "Bez urážky, Thore."
"Chápu."
"Dobře, nový téma," ohlásil Tony. "Slyšel někdo něco o Viper? Pamatujete na ni, ne? Ta, co se nedávno pokusila zabít starostu?"
"Myslíš, že pokud Loki nikdy nezlomí to kouzlo, tak ti Thor dovolí chodit s Lokim?" zeptal se Clint.
"Nikdy," oznámil rezolutně Thor ve stejnou chvíli, co Tony prohlásil: "Jdi vopíchat jeden ze svejch šípů, člověče."
Steve se je pokusil zklidnit, protože to je věc, kterou Steve prostě dělá. I když diskuse o Lokim skončila, hlavně kvůli Thorovi, Tony si tak trochu přál, aby tam byl. Jenom trochu, ale stejně.

Loki se tiše objevil v Tonyho pokoji. Zjevil se vedle jeho postele jako stín, zrovna když Tony usínal. Ležel obličejem k matraci, ale líně se otočil, aby se mohl podívat na Lokiho, který ho napjatě pozoroval.
"Přišels o čínu," řekl.
"Nebylo od tebe moudré se ke mně připlížit."
Tony se posadil. Dobře, dobře. Už pochopil, že se tohle Lokiho dotklo, ale teď vypadal, že ho trápí něco víc, než jen to, že Tony před vstupem nezaklepal. Polovina jeho postele byla prázdná a čekala jen na to, aby se na ní Loki schoulil, Tony ji takhle nechal naschvál, ale Loki tam jen tak stál a vypadal, že je mu to jedno. Bylo to frustrující.
"Moc si to bereš," řekl Tony, "nechtěl jsem se připlížit, ale no-"
"Je náročnější to kontrolovat," přerušil ho Loki.
"Co?"
Loki se zavrtěl, což byla tak lidská věc, že Tony nevěděl, jestli má rozsvítit, nebo zůstat potmě.
"Amořina magie… je buď silnější, nebo moje vůle proti tomu slábne."
Tonymu vyschlo v ústech. "Ou. Ou. Ou. Kurva."
"Bude nejlepší, když se mi budeš vyhýbat."
Z nějakého hloupého, nepochopitelného důvodu s ním Tony nesouhlasil.
"Wow, to je všechno? Děláš si ze mě prdel? Prostě se jí takhle vzdáš?"
V hlavě mu zazněl Thorův hlas, jestli zajdeš moc daleko, ale Tony na něj nedbal. Něco hluboko v hlavě mu říkalo, že to chce. Chce vědět, jak daleko může zajít a možná prostě chce to. Lokimu se nad ním zadrhnul dech. Možná, že tohle už neměl říkat, sakra, tohle rozhodně neměl říkat.
"Vzdám?" zopakoval Loki.
"Jo, utečeš od toho."
"Co chceš, abych udělal?" Loki zvlnil rty v úsměvu. "Nemáš ponětí, co se mi honí hlavou."
"Vsadím se, že bych na to přišel," řekl Tony. "Mám docela velkou představivost."
Lokiho prsty sebou zaškubaly, jako by žily vlastním životem a Loki se snažil, tak moc se snažil se nepoddat. Tony mu mohl vidět na očích, jak moc se snaží vzdorovat, ale jak moc to chce. A Tony taky chtěl. Nevěděl odkdy, možná právě odteď, ale chtěl, aby se tomu Loki poddal. Chtěl to. Až tak moc sobecký byl.
"Řekni mi, co chceš."
"Toužím po tobě," řekl Loki a kurva, kurva. Tony je jenom člověk.
Bez váhání zvedl ruku, neměl žádné postranní úmysly. Chytl Lokiho za zápěstí. Jeho kůže byla horká a puls pod ní rychlý.
"Starku," řekl Loki. Varování.
Tony na něj nedbal. "Pojď sem," řekl a zatáhl.
Loki ho následoval, prohnul se a pak se políbili. Opravdu nevěděl co čekat, koneckonců, Loki je pořád bůh, ale když se jejich rty setkaly, vydal Loki bolestivý sten, který vycházel hluboko z jeho hrdla, jako by na to čekal velmi dlouho. Tony by ho nejraději celého ochutnal. Neohrabaně ho políbil, bez elegance, využíval zuby i sliny. Objal Lokiho okolo pasu a stáhl ho ještě víc dolů, takže na něm teď Loki ležel a rukama bloudil všude okolo sebe.
"Pojď sem," nepřestával opakovat Tony. "No tak."
Začal hledat na Lokiho oděvu nějakou přezku, zip, pásek, zkrátka cokoliv. V příští vteřině oblečení samo sklouzlo dolů, magie, pomyslel si krátce Tony, ale pak už se rukama dotýkal holé pokožky na Lokiho ostrých ramenech. Vzápětí si sundal vlastní košili a na chvilinku ustal v počínání. Světlo z obloukového reaktoru mezi nimi svítilo jako maják a Tony se díky tomu cítil trochu sebevědoměji. Loki nevypadal, že by na to vůbec nějak reagoval. Líbal ho a kousal do krku a Tony mohl cítit, jak se třese. Doslova se chvěl touhou. To jen přimělo Tonyho uvědomit si, jak moc ho chce on sám. Ve slabinách mu zaškubalo.
Tony se vzepřel a vzal do ruky Lokiho penis, velký a tvrdý. Loki ho kousl do klíční kosti, přerývavě dýchal a napjal tělo, když ho sevřela Tonyho dlaň a pomalu ho dráždila. Lokiho vlasy lechtaly Tonyho na holém hrudníku, jak se pohyboval proti němu. Tlačil své boky proti Tonyho ruce, ale stále se zdál nejistý.
"No tak," řekl Tony, překvapen, jak drsně zněl jeho hlas. "Nech mě to udělat, užij si to. Byl jsi moc hodný, Loki. Teď jsem na řadě já, abych se o tebe postaral."
Přejel mu palcem po bradě. Cítil, že Loki je vrcholu skutečně blízko. Tony si nikdy nepomyslel, že se může cítit tak dobře, při pouhém uspokojování toho druhého. Loki přirážel do jeho ruky, tentokrát mnohem prudčeji a zvedl hlavu, aby se Tonymu mohl podívat do očí. Ozářilo ho světlo z obloukového reaktoru a Tony viděl, že má rozšířené zornice a lehce pootevřená ústa. Loki se už vůbec nedokázal ovládat, nehty zarýval do Tonyho kůže a díval se na něj, jako by byl ta nejlepší věc na celém světě.
"Už jsi blízko?" zavrněl Tony. "Chceš, abych to dokončil?"
Loki odhalil své dokonale bílé zuby. "Star-"
"Ale tak… Říkej mi Tony," řekl Tony a zpomalil své pohyby, zanechaje tak frustrovaného Lokiho bez úlevy.
"Chceš, abych to dokončil?"
"Star - Tony."
Ještě pořád se mohl sehnout, vyrvat Tonymu obloukový reaktor z hrudi a nechat ho tam mrtvého ležet, ale neudělal to. Tony věděl, že to neudělá.
"Řekni mi, co bys chtěl, a já to udělám," řekl.
Loki mu to neřekl, ukázal mu to. Vzal Tonyho ruku do své, naklonil ji a přesunul.
"Tohle," řekl. "Chci tohle."
"To je moc dobře," řekl Tony a skutečně ho znovu začal hladit. Trochu víc sevřel ruku, aby tak umocnil Lokiho potěšení. Nikdy se nenaučil, jak být při sexu zticha, ale Loki vypadal, že mu to vůbec nevadí. Byl příliš zaneprázdněn vlastní činností, oči zavřené.
Tony viděl, jak se Lokiho svaly na břiše napjaly a povolily a věděl, co bude následovat. Dopomohl Lokimu vyvrcholit a pokojem se rozezněl tichý vzdech orgasmu. Tony cítil, že má vlhký hrudník a ruku od spermatu, cítil, jak se bůh třese, a věděl, že by dokázal strávit celou noc tím učením Lokiho těla. Zamyslel se, jak moc se liší od běžného člověka, a pak se pro sebe zasmál: "Právě jsem udělal boha."
Chtěl se posadit, ale Loki ho zatlačil zpět na postel. Ruku měl položenou na jeho hrudní kosti a udržel ho vleže. Jeho pohled se stočil na Tonyho dosud netknutou erekci, posunul se dolů a vzal Tonyho do úst až po kořen.
"Do prdele kurva," zasténal překvapeně Tony a prohnul se v zádech.
Lokiho ústa byla teplejší, než očekával, jeho jazyk tlačil na spodní stranu Tonyho penisu a tvořil tak stálý tlak. Tony cítil, když se dotkl zadní stěny Lokiho krku, ale Loki nevypadal, že by mu to vadilo. Posunul hlavu výš a téměř nechal Tonyho penis vyklouznout ze svých úst, ale pak jen olízl jeho špičku a pokračoval. Tony na chvíli vůbec nemohl dýchat. Všechno se to seběhlo tak rychle a náhle, že měl pocit, že se udělá trapně rychle.
"Kurva," řekl. "Loki, tys právě-"
Zmlknul, když Lokiho jemné prsty přejely po jeho varlatech a zabloudily ke vstupu do jeho těla. Celé jeho tělo se napjalo. Loki tlačil na jeho vstup jen lehce, ale dostatečně k tomu, aby Tonymu způsoboval co největší slast. Tony se prohnul v zádech a vystříkal se do Lokiho úst. Loki počkal, než skončí, a pak zvedl hlavu. Otřel si ústa hřbetem ruky a sledoval Tonyho, jak se zhroutil zpět na postel a prudce oddechoval.
"No do prdele." Teď by si zašel na doutník a skotskou. "Do prdele."
Loki se schoulil vedle něj a spokojeně zavrněl. V pokoji se zapnula klimatizace a chladila jejich zpocená těla. Tony se chvilku alespoň pokoušel cítit špatně kvůli tomu, co se stalo, ale zkrátka to nešlo a nepůjde. Cítil vedle sebe Lokiho váhu, tělo přitisknuté na to jeho. Bezmyšlenkovitě přes něj položil ruku a usnul.

PS: Doufám, že se vám to líbilo. Koneskonců čekáte na to sakra dlouho, že...
Komentáře potěší :)
 

20 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Anny Anny | 18. února 2013 v 20:07 | Reagovat

Supéér!!! :D :D Dlouho očekávaná událost! :D

2 fialka fialka | 19. února 2013 v 15:49 | Reagovat

Jsem zvědavá, jestli to někdo práskne Thorovi...

3 Saku-chan Saku-chan | E-mail | 20. února 2013 v 0:25 | Reagovat

Hooo *__* Konečně se něco událo!!! XD Božínku :3 Úplně jsem všechny slova hltala očima fuu XD ^..^

4 Lex-san Lex-san | Web | 20. února 2013 v 14:13 | Reagovat

A je to tady! Jsem zvědav, kam se tímto jejich vztah posune. Super, moc díky za odvedenou práci.

5 Ady-chan Ady-chan | 20. února 2013 v 21:14 | Reagovat

pane bože!!!LOL.
Já nemůžu...já z téhle povídky nemůžuu!!OMG!Zavolejte sanitku!!
:D

6 Veru Veru | 21. února 2013 v 18:52 | Reagovat

Aaaa konečně *___* no jsem zvědavá jak se to bude dál vyvíjet x3

7 Chii Chii | 25. února 2013 v 21:25 | Reagovat

Mi šílí srdce :D :D Moc děkuju za novou kapitolu! :) :)

8 Sony Sony | 28. února 2013 v 21:17 | Reagovat

Díky ti za novou kapitolku ! Konečně se něco událo .... mám pocit že za chvilku začnu spokojeností vrnět ;D. No, jen tak dál ... už se nemůžu dočkat dalšího dílu :D.

9 Akkarra Akkarra | 13. března 2013 v 6:48 | Reagovat

Tak jsme  se dočkali. ;) To by mě zajímalo, co na to řekne velkej brácha Thor.... :D

10 Ab Moon Ab Moon | 14. března 2013 v 21:46 | Reagovat

Bože *Loki*! Jak já se těším na další kapitolu ~ tohle je naprosto dokonalé!

11 pája pája | 28. dubna 2013 v 15:07 | Reagovat

extáze

12 AbelMoony AbelMoony | 21. května 2013 v 17:45 | Reagovat

Oh můj bože! Jak já miluji povídky na tenhle pár! A tuhle jsem si zvlášť oblíbil! Jdu číst další dílek ~ yeah!

13 Verů Verů | Web | 3. listopadu 2013 v 15:35 | Reagovat

Super povídka :)

14 Arya Arya | 11. června 2015 v 18:28 | Reagovat

Jééééé, to je cute :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama