Únor 2013

Desiderata 12

18. února 2013 v 15:08 | Metus |  Desiderata
Ahoj! Přináším další kapitolu, pěkné počtení.

Další večer všichni Avengers večeřeli společně, což byl jeden z mála okamžiků společného klidu. Bruce už v klidu seděl, ale stále se na Tonyho nedokázal dívat tak, aby mu pohledem nenaznačoval, že je to všechno vlastně jeho chyba. Možná byla, trochu. Všichni seděli okolo jednoho velkého stolu obloženého čínským jídlem. Navzájem sdíleli a ochutnávali své porce, dokud Clint nepíchnul do Tonyho svými hůlkami.
"Hej," řekl. "Kde máš přítele?"
"Vyzvedává mi věci z čistírny," odpověděl sarkasticky Tony. "Co je ti do toho?"
Thor zůstával podezřele potichu.

Pitomá kočka

6. února 2013 v 18:25 | Catta |  Harry Potter

Ahojky, tak jsem konečně napsala tu slíbenou jednorázovku. Zjistila jsem, že mi opravdu nejde psát krátké příběhy. Z tohohle psaní vznikly dvě další rozepsané jednorázovky a jedna kapitolovka. U všech jsem se na něčem zasekla a nedokážu pokračovat. Doufám, že se vám to bude aspoň trochu líbit.
Také děkuji fialce za ultra rychlé betování.
A komentáře samozřejmě potěší a donutí mě dopsat další jednorázovky :)

Desiderata 11

4. února 2013 v 22:29 | Metus |  Desiderata
Ahoj, jsem zpět!
Po dlouhém odloučení od mého věrného notebooku jsme se opět shledali a přinášíme vám další díl Desideraty. Měl jsem trochu problém, jelikož jsem si nezálohoval překlad, takže jsem jednu kapitolu musel dělat znovu. Tímto se fialce omlouvám za nedostatečnou pozornost při psaní čárek, byl jsem naštvanej, když jsem to dělal podruhé. Děkuju moc za opravu. :)
Jako odměnu za vaši trpělivost jsem spojil dvě autorovy kapitoly do této jedné, abyste to neměli tak krátké. :D
No užijte si to. :)