Prosinec 2012

Vánoce a tak podobně

31. prosince 2012 v 0:31 | Metus |  Autoři
Zduř.
Slíbil jsem vám článek o Vánocích, takže ho tu máte. Ačkoliv je už po svátcích, stejně ho přidám, jelikož se mi chce. :)
Takže... Vánoce. No, byly fajn. Mám je rád, jsou to takové zvláštně srandovní svátky u kterých pořád ještě správně nechápu význam. Neberte mě špatně, já MILUJU Vánoce. Všechny ty dárečky, světýlka, stromeček, kapří kosti v krku... Líbí se mi to, skutečně. Mám rád jak všechny před Vánocema chytne nakupovací horečka a neberu lidi, kerý říkaj, že letos dárky nekupujou, protože jsou děsně cool a všechny svý prachy utratili za chlast na nelegálních party. Kecaj. Nakonec se na štědrej den stejně objeví u mamky doma a pod stromkem odkrákoraj koledu, aby si mohli rozbalit nějakej ten dárek. Je to fajn. Takový sbližovací hromadný vyvražďování kaprů. Ale já mám kapry rád. Na talíři. No... Teď už je takový to období mezi Vánocema a počátkem novýho roku, kdy ztvrdlý cukroví leží na talíři už jenom na ozdobu, vedle stojí lehce opelichaný vánoční stromek, kolem kterého se ještě pořád povalují rozbalené dárky, které byly pro příjemce jaksi... neuspokojivé. Třeba ponožky se vzorem sobů a hrnky se lživými nápisy jako "I ♥ U" nebo "Best father". No zkrátka a dobře je to ten čas, kterýmu já říkám Velká žranice. Znáte to, všechny babičky, strýčci a tetičky vás zvou na oběd a pokud nesníte všechno i se zákuskem, tak vás vydědí. No super. Navíc se proti nám spikla i televize a dává samé koukatalné věci. Takže já tam pak sedím, snažím se užužlat alespoň ten ztvrdlý perníček, jelikož mám potřebu u televize neustále něco jíst. A jako na potvoru musíme mít takových dobrot. Nojo... Po Novém roce můžu svým 60 kilům dát sbohem. No ale abych nebyl nezdvořák... Jak jste si užili Vánoce vy? A plánujete nějaký šílený, nesplnitelný předsevzetí? Já chci shodit co jsem přibral :D A taky chci vyhrát superstar. A chci si pořídit slona, co umí jezdit na tříkolce. No fakt.

Desiderata 8

26. prosince 2012 v 11:23 | Metus |  Desiderata
Tak po dlouhé odmlce a po Vánocích vám opět přihrávám další kapitolu. Asi sem ještě pak hodím výjmečně článek ze života autorů, kde se rozkecám o svátcích, omluvím a tak... Teď nechci zdržovat, už tak jste čekali dlouho.

Desiderata 7

11. prosince 2012 v 20:14 | Metus |  Desiderata
Konichiwa! Takže opět... Musím začít omluvou. Ale už je to vážně trapné. *Metus se sám na sebe naštvaně tváří do zrcátka na stole* No bez zbytečných vytáček... jsem na to teď upřímně házel bobek. Fakt sry, já už budu hodný :D
Ale alespoň je tenhle dílek zase o něco delší.