Desiderata 4

7. listopadu 2012 v 16:15 | Metus |  Desiderata
Zdar lidi! Omlouvám se za dlooouhou neaktivitu a za opravdu směšně krátkou kapitolku, kterou přidávám. Je to spíš takové ujištění, že jsem na to tady nezanevřel. Delší kus dostanete o víkendu, dřív to bohužel nestihnu, jelikož nás (mě i Cattu, ale ta je taky hlavně líná - ne, promiň :D) momentálně totálně ničí škola. Tudíž z tohoto důvodu nic dlouho nebylo a teď tu je tato vtipnost. Omlouvám se. Moc moc.
Prosím odpusťte mi.

Nikdo sice oficiálně nevyhlásil stav ohrožení, ale to, že je Loki přítomen na základně, způsobuje, že se každý chová mnohem opatrněji než za normálních okolností. Všichni se nejprve dvakrát rozhlédnou, než otevřou dveře, neustále jsou připravení k boji. Thor řekl, že společně s Lokim pracují na tom, jak zvrátit Amořino kouzlo. Všichni to ale berou tak, že je to pouze Loki, který na tom skutečně pracuje, a že Thor se jen pokouší opravit jejich vztah.
Pepper kompletně vyprázdnila celý Tonyho plán. Žádné schůzky, žádné cestování po celém světě, žádné pracovní večeře, žádné vyzvedávání mladých cizích slečen v barech. Jestli je Loki žárlivý typ, bude lepší, když na to nepřijdou. To byla jen jedna z mnoha nepříjemností, které z Tonyho situace plynuly. Mohou být horší věci. Tedy možná. Loki má někde pokoj, kde, to se ještě Tony neobtěžoval zjistit. Stejně se poslední týden Loki stále schovává za Thorem, což je koneckonců asi nejlepší.
Jednu noc jim všem Pepper k večeři objednala pizzu. Všichni seděli porůznu na gauči a trapně mlčeli, když se k nim na Thorovo naléhání připojil Loki.
"Sedíš vedle něj," upozornil ho Clint, "tak trochu si tě oblíbil, pamatuj na to."
"Díky za připomenutí," ucedil Tony a začal být kurva nervózní z toho, že Loki sedí vedle něj.
Tony byl docela zvědavý, jak Loki jí, pravděpodobně pizzu nikdy dřív neměl. Zajímalo ho, jestli mu bude chutnat stejně jako jeho bratrovi. Loki si vytáhl kousek pizzy z krabice a zíral na něj, jako by to byla nějaká zbraň. Pak přeci jen ochutnal. Zřejmě usoudil, že to není tak špatné, jelikož si vzal ještě jeden kousek a odešel zpět do svého pokoje. Thor se zamračil, ale nešel za ním. Všichni ostatní mlčeli.
Tony v noci spal o něco lépe.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Saku-chan シキ Saku-chan シキ | E-mail | 7. listopadu 2012 v 18:03 | Reagovat

Hérgot zabít! XD Ale aspoň,že něco ^^ Už se těším na víkend!! :3 Jo a ta škola je fakt zákeřná T.T

2 Faith Faith | 8. listopadu 2012 v 18:43 | Reagovat

Díky za díl a už se těším na víkend :)

3 Lex-san Lex-san | Web | 11. listopadu 2012 v 10:57 | Reagovat

školu chápu až moc dobře, takže nezbývá než zatnout zuby a " fighting". Jinak díl sice kraťoučkej, ale i přes to... Už se klepu na pokračování...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama