Listopad 2012

3. kapitola

27. listopadu 2012 v 23:27 | Catta a Metus |  Lektvary jsou jen začátek
Tak tady je další kapitola. To, že ji dodávám tak pozdě tentokrát není moje chyba. Metus je totiž natolik "roztěkaný člověk", že mi víc jak týden zapomínal přinést papíry s povídkou. Takže tahle kapitola jěště před dvěma dny končila v půlce věty. Také chci poděkavat fialce, že opravuje s takovou rychlostí :). A samozřejmě komentáře potěší :D

Desiderata 6

25. listopadu 2012 v 11:10 | Metus |  Desiderata
Čahoj lidi, tak jsem tu opět s novým dílem Desideraty. Pravděpodobně mě umlátíte kvůli tomu zakončení, ale alespoň se budete těšit na další díl. Ten můžete očekávat ještě příští týden, jelikož mě to chytlo a sám jsem zvědavý jak to bude pokračovat. Sice jsem to už četl, ale už jsem zapomněl podrobnosti. Takže prosím, užijte si čtení. Když mi tu zanecháte komentář budu vám moc vděčný :)

Najmut Beta-reader

12. listopadu 2012 v 22:16 | Metus |  Autoři
Takže ještě k tomu titulku... Čistě teoreticky nebyl najmut, protože nato, aby byl najmut by musel dostávat zaplaceno. A to on - vlastně ona, nedostává. Chudák :D Mám opravdu radost, že se nám někdo přihlásil, aniž bychom ho museli nějak složitě lákat a slibovat jako protislužbu čokoládové tyčinky. (Těch bych se totiž asi vzdát nedokázal. Já taky ne :)) Možná, že by se betě podařilo něco vypáčit z Catty, ta mi dokonce někdy koupí lízátko (celých 6 Kč!), ale i o tom pochybuji. A navíc, jak by ze mně mohla něco vypáčit, když bydlíme na opačných koncích ČR? Jedině, že bych jí to poslala poštou, ale to by asi nebyla moc nadšená, že :D Takže milá Fialko, pokud tedy nevadí, že jsem vyzradil tvé "jméno", vítej do naší úžasné, lehce pomatené skupiny. Jo, vítej. Možná, že s tebou už budeme jen šílenci a ne nespisovní šílenci. Děkuji ti a vzdávám čest. Já ti taky mnohokrát děkuji a musím přidat i obdiv, protože opravovat chyby po mně, je katastrofa i pro Metuse, takže se trochu bojím toho, co mi řekneš na můj výtvor :D.
Toto je hrubá ilustrace toho, jakou mám radost. Mimochodem, všimli jste si, že jsem v některých ohledech až otravně infantilní? Doufám, že ne. Na dětské radosti není nic špatného :D Není, ale u tebe je to občas docela extrém nemyslíš :D, i když já mám zrona teď co říkat :D. Jsem šťastná jako blecha :D

Desiderata 5

11. listopadu 2012 v 17:08 | Metus |  Desiderata
Hi lidi. Takže jak jsem slíbil, přidávám další kus Desideraty. V průběhu práce jsem se dopoval střídavě kafem a zeleným čajem s ginkem, takže některé pasáže budou uspěchané (kafe) a některé klidné a promyšlené (ach, to ginko). Takže to jen na vysvětlenou. No, užijte si to. Během příštího týdně přibyde zase nějaká kratší část :)

2. kapitola

8. listopadu 2012 v 21:14 | Catta a Metus |  Lektvary jsou jen začátek
Já se omlouvám, že hned ze začátku to přidáváme takhle pozdě. Mohu za to pouze a jedině já (Catta). Přepisování povídky z papíru do počítače je to nejhorší, co vás může potkat, to mi věřte. A když se k tomu přidá ještě škola, písemky a blázniví učitelé, tak je to ještě horší. Tahle kapitola je dost krátká, ale už se můžete těšit alespoň na Severuse Snapea :P. V komentářích mě pak můžete ukamenovat, ale teď už si můžete užít povídku bez mých otravných keců :).
Pozor, ale Metus se také dostává ke slovu. Pracně jsem to obetoval a těším se na vaše reakce. Děkuji za jakoukoli známku toho, že si to někdo čte :D

Desiderata 4

7. listopadu 2012 v 16:15 | Metus |  Desiderata
Zdar lidi! Omlouvám se za dlooouhou neaktivitu a za opravdu směšně krátkou kapitolku, kterou přidávám. Je to spíš takové ujištění, že jsem na to tady nezanevřel. Delší kus dostanete o víkendu, dřív to bohužel nestihnu, jelikož nás (mě i Cattu, ale ta je taky hlavně líná - ne, promiň :D) momentálně totálně ničí škola. Tudíž z tohoto důvodu nic dlouho nebylo a teď tu je tato vtipnost. Omlouvám se. Moc moc.
Prosím odpusťte mi.