Gumídci

3. října 2012 v 22:20 | Metus |  One-shot
Takže... Oficiálně přidávám svou první originální tvorbu... Pravděpodobně v tom budete mít trochu guláš, jelikož Loki zde není záporákem, ale členem Avengers. Vysvětlení v povídce nenajdete, bude poskytnuto později v samostatném článku nebo povídce. Pro teď přeji příjemné čtení a ocením komentáře.


Rating: 15+
Sex: ano
Pár: Loki/Tony (Frostiron)
Kategorie: Slash
Typ: Jednorázovka
Stav: Dokončeno (překvapivě)
Beta-reader: Fialka

Lokimu se do společenské místnosti vůbec nechtělo. S Thorem už se bavil normálně a skoro si nepřipomínal to, jak téměř zničil Zemi. Ale ostatní mu pohledem stále připomínali, že mu nevěří. Proto byl také přes většinu času ve svém pokoji, kde se dopoval kofeinem a gumovými medvídky a pracoval na počítači. Dnes se ale nechal přemluvit. A to jen proto, že za ním, k jeho překvapení, nepřišel Thor, ale sám jejich hostitel, Tony Stark.
"No tak, Loki, bude to zábava! No a co, že jsi nás chtěl všechny do jednoho zabít? Hele, co jsme si, to jsme si, jo?" Loki na něj vrhl vražedný pohled. Tony protočil panenky a opřel se o rám dveří.
"Hele, jestli je to pro tebe takovej problém, tak si tu klidně zůstaň, ale já pro tebe přichystal takový malý překvapení," řekl Tony a zlověstně se usmál. Lokiho to zaujalo a Tony to zřejmě z jeho tváře vyčetl, jelikož zahlaholil: "Tak teda večer!" A odešel. A Loki si to teď vyčítal. Oblékl si džíny, které mu byly zoufale dlouhé, takže šoural nohavice kdesi pod patami, ale on byl líný je ohrnovat a navíc při práci na počítači mu to nijak nevadilo. Jako svršek zvolil bílé triko s nápisem "Why so sirius?", jelikož bylo jedno z mála čistých. Před odchodem na párty se za ním stavil Thor. Loki ještě v tu dobu cosi dělal na notebooku a tvářil se zaneprázdněně. Jeho bratr však na to nedbal, popadl ho v podpaží a přes protesty odtáhl do společenské místnosti. Tam už byli až na Starka všichni. Oba se posadili na prostorný gauč a čekali na hostitele. Ten se za chvíli objevil, spolu s několika lahvemi tvrdého alkoholu, mezi kterými byly dvě kvalitní vodky, a také s dvěma velkými pytli gumových medvídků. Loki překvapeně zvedl obočí.
"Takže, když jsme se tu konečně takhle VŠICHNI," podíval se Tony významně na Lokiho, "sešli, dáme si takovou jednu moc dobrou věc." Pak otevřel lahev vodky a do připravených pohárků vhodil po jednom gumídkovi. To pak zalil alkoholem a oznámil, že teď se to musí nechat uležet.
"Zkrátíme si čas třeba… pitím," prohlásil Stark a do jiných skleniček každému nalil notnou dávku whisky, až na Tashu, která si pro sebe poručila Havanu.
"Na nás!" zařval Tony a kopnul do sebe obsah sklínky.
Trvalo ještě další skleničku, u Tonyho dvě, než si směli vzít pohárky s medvídky. Ti mezitím krásně nabobtnali a teď zabírali většinu prostoru. Společně pozvedli medvídky v pohárku do vzduchu a pak si je víceméně naráz hodili do úst. Reakce byly různé, ale po většinou pozitivní. Tedy až na Steva, který si medvídka hodil přímo do krku, a chvíli mu trvalo, než ho vykašlal z dýchací trubice ven. Tony a Thor moc dobře věděli, že Loki gumídky miluje. Společně s čokoládou a výrobky s vysokým obsahem kofeinu byly jednou z nejdůležitějších součástí jeho jídelníčku. Teď ho pozorovali a čekali na reakci.
Loki se nejdřív snažil tvářit neutrálně, ale po chvilce se mu lehce rozšířily zornice a usmál se.
"Mohl bych poprosit ještě jednu?" zeptal se a podíval se na Tonyho.
"Beze všeho! Pro našeho temného boha cokoliv," odvětil Stark a jal se připravovat dalších několik alkoholických medvídků, protože tušil, že Loki pouze u jednoho navíc nezůstane. A měl pravdu. Po dvou hodinách by málokdo řekl, že partička lidí v místnosti je skupina superhrdinů. Natasha si svlékla nepotřebné svršky a teď tancovala na stole mezi rozbitými sklenkami, přičemž ji nadrženě sledoval Clint a povzbuzoval ji v činnosti hlasitým jásotem a opileckými komplimenty. Bruce se hádal se svým odrazem v prosklených dveřích a hrozilo, že jestli se sám ještě víc vytočí, bude si se sklem povídat Hulk. Ono přece jen bavit se s dveřmi o jaderné astrofyzice nemá moc cenu. Kapitán Amerika se již stihl vyzvracet, ale stále všechny nahlas přesvědčoval, že díky svému metabolismu se nemůže opít. Tony kupodivu vypadal nejvíc při smyslech a střídavě se osazenstvu smál. Thor něco nesrozumitelně hučel do Lokiho. Pravděpodobně se mu snažil vysvětlit, že za nic nemůže, že jsou bratři a on ho má rád a blahblahblah… Když ho Loki odstrčil, šel zničeně rozmlátit stolek. Loki si prohrábnul vlasy a přisedl si k Tonymu. Ten si nemohl nevšimnout jeho třasu v noze a toho, jak mu těkaly oči. Z toho vyvodil, že už je docela slušně opilý. Tony si k němu přisedl blíž. Zaregistroval, že Loki se teď třese téměř celý, zornice má hodně rozšířené a jeho dech je silně sladce cítit. Uvědomil si, že musel vypít nejméně tři silné energy drinky, aby se dostal do takového stavu. Společně s alkoholem to byla hodně dobrá kombinace. Rozhlédl se. Jeho společníci už se zbavili nejtěžších příznaků opilosti, takže se s nimi dalo dokonce mluvit. Bruce konečně pochopil, s kým to mluví, a vrátil se do křesla. Tasha se už nenechávala Clintem osahávat a oblékla si volné triko, které leželo na zemi. Tony to bral jako skvělou příležitost pro nějakou zábavu. Zavolal Thora a jal se vysvětlovat svůj plán.
"Hele, každej tady musí znát flašku. Je to klasická školní hra! A myslím si, že v našem věku je ještě daleko zábavnější, než za mých školních let. Nehledě na to, že jsem vystudoval poněkud dřív."
Bratři z Asgardu se tvářili nechápavě. Tony protočil panenky, zamumlal něco o tom, že s mimozemšťany jsou jenom problémy, a vysvětlil jim pravidla. Thor měl zřejmě radost, že se stane součástí jedné z klasických her lidské rasy a nadšeně souhlasil. Jeho bratr pochybovačně přimhouřil oči. "A to se může dát jakýkoli úkol?" zeptal se. "Jo," odvětil Tony. "A musí se splnit." "Přesně."
"Nebuď zbabělec Loki, bude to zábava!" oznámil Thor a chytil Lokiho okolo ramen. Ten nakonec souhlasil. První točila dáma. Flaška ukázala na Bruce. Dostal jednoduchý úkol, a to, udělat kotrmelec. Vědec se pokusil o elegantní cvik a málem si zlomil záda. S nadávkami roztočil flašku. Následovalo pár nezáživných úkolů, dokud Tony všem nenalil další skleničky. První, kdo se hry vzdal, byl Bruce, jelikož odmítl předvést tanec u tyče. Ostatní ale hra začala bavit. Steve políbil Tashu, za což schytal ránu skleničkou od Clinta, který musel minutu napodobovat pštrosa. Tony nařídil Thorovi, aby zatancoval hula hula, díky čemuž totálně odrovnal Lokiho, který téměř brečel smíchy. Thor mu pak za to nařídil, aby napodobil tanec Gangnam style. Po pár vteřinách Loki pochytil základní krok (kdo taky ne, že. Mimochodem pokud neznáte, zkoukněte.) a začalo mu to dokonce jít, ale pak se diskvalifikoval smíchem. Nakonec jak zábava pokročila, byly úkoly čím dál divnější. Vyvrcholilo to tím, že Tony přinesl zelenou krátkou sukni a vysoké černé kozačky a nařídil Lokimu, aby si to oblékl. Proti tomu se málem postavil Thor, ale pak si uvědomil, že by se sám připravil o tu podívanou, takže nic nenamítl. K tomuhle museli Lokiho přesvědčovat všichni. Nakonec nad racionálním uvažováním vyhrála promile a on se odběhl převléct. Když se vrátil, neměl na sobě nic krom toho, co mu dal Tony, a stydlivě sklopil hlavu. Tony zapískal a po chvilce se k jeho nadšení přidali i ostatní. To dodalo Lokimu trochu sebevědomí, takže přistoupil ke křeslu naproti Tonymu, opřel se o něj lokty, otočil hlavu dozadu a zavrtěl pozadím. Vyzývavě se na Tony ho podíval a prohlásil: "Ztrestej mě."
Tony vykulil oči a z nosu se mu spustil pramínek krve. Thor též vytřeštil oči a žárlivě se zašklebil. Ostatní se smáli. Tahle scénka zakončila jejich společnou zábavu a členové Avengers se začali rozcházet do svých pokojů. Tasha byla věrně provázená Clintem, který měl ve tváři vepsané očekávání. Bruce už dávno odešel spát a Kapitán odešel také, s lehce zelenou barvou v obličeji.
Thor se již také zvedl a obrátil se na Lokiho. "Jdeme?"
Než stačil dotázaný cokoli říct, předběhl ho Tony. "Jen ho tu ještě nech, nemusíte chodit všude spolu, ne?" Thor něco nesouhlasně zamručel, ještě chvilku tam stál, ale pak se unaveně odploužil k sobě. Tony s Lokim osaměli. Tony se na svého společníka mlsně zadíval. Loki už měl na sobě svoje triko, ale na kalhoty byl líný. Stark se k němu přitiskl. Loki se ošil.
"Takže… Tvoje nabídka stále platí? Já si myslím, že by měla, koneckonců trest si zasloužíš, to víme všichni…" Loki se zamračil a odvrátil pohled. Tony ho chytil za bradu a hrubě políbil. Mladý bůh se po něm ohnal a odtáhl se pryč. V následující vteřině však byl přitisknut na gauč Tonyho tělem. Jeho ruce bloudily po Lokiho těle. Pak mu přetáhly triko přes hlavu. Tony se rty přisál na jednu z bradavek stále konsternovaného Lokiho, který na to zareagoval překvapeným vzdechem. Sám Loki nechápal co se to děje. Všechno měl jakoby zamlžené a snažil se vzdorovat, ale věděl, že se mu to líbí a nechce, aby ten hajzl Stark přestal. Ještě nikdy předtím s mužem nebyl, ale teď se mu to zdálo zcela správné. Nechal se od Tonyho laskat a sám mu sundal triko. Prohýbal záda a vzdychal slastí. Cítil, že je opravdu hodně vzrušený a otevřel Tonyho poklopec. Usmál se, když zjistil, že Tonyho erekce je stejně pevná jako ta jeho. Stark se vysoukal z kalhot zároveň s trenýrkami. Loki se pod ním vzepjal a kleknul si k němu. Tony překvapeně sledoval, jak ho bůh bere do úst a zcela nestydatě ho kouří. Zvrátil hlavu a oddal se slasti. Hlasitě vzdychal a rukou držel Lokiho za vlasy. Pak mu odtáhl hlavu.
"Já… ne, takhle," řekl mu a položil ho na záda. Stáhl mu spodní prádlo, s potěšením zaregistroval, že to jsou černé značkové trenýrky od Armaniho, a sáhnul do kapsy u svých džínů. Po chvilce Loki ucítil na svém vstupu chladnou tekutinu spolu s Tonyho prsty. Stark do něj jedním prstem lehce vniknul. Pak přidal druhý. Muž pod ním se prohnul ve vlně rozkoše, což bral jako dobré znamení. Vytáhl z Lokiho prsty a chytnul ho pevně za boky. "Můžu?" zeptal se. Loki trhaně přikývl. Celý se třásl. Cítil se hrozně nervózní a měl trochu strach, ale zároveň se nemohl dočkat, až bude mít Tonyho v sobě.
Stark nasměroval svůj penis a poměrně prudce do něj vnikl. Loki bolestně zasténal a zaryl nehty do čalounění. Tony chvíli zůstal nehybný a nechal ho, aby si na nový pocit zvykl. Pak začal přirážet. Brzy našli správný rytmus a Loki mu sám vycházel vstříc. Stále pevně svíral gauč pod sebou a užíval si rozkoš, kterou mu přinášel Stark. Cítil, že už to nebude dlouho trvat a bude. Tony zrychlil. Prudce přirážel, funěl jako zvíře a hlasitě vzdychal. Po obličeji mu stékal pot a v penisu mu škubalo. Ještě přidal a cítil, jak se Loki pod ním prohnul ve vlně orgasmu. Stáhnul svaly, čímž také zúžil prostor pro Tonyho mužství, kterého to dostalo k jednomu z nejsilnějších vyvrcholení, které kdy měl. Svalil se na Lokiho pod sebou a prudce oddechoval. Setrvali tak ještě několik dalších minut, než se přinutili zvednout, aby je tu ráno nechytla uklízečka. Tony sice tvrdil, že je to zbytečné, ale Loki trval na svém. Chtěl odejít k sobě, ale k jeho překvapení ho Tony vzal s sebou k němu. Tam společně zalehli do postele a usnuli. Poslední, co si Loki vybavoval, bylo Tonyho koleno pevně vklíněné mezi jeho stehny. Usmál se a usnul.
Ráno nebylo pro Avengery dobré. Většina trpěla bolestí hlavy a zničeně se nimrala ve snídani. Tony, který se ráno probudil sám a právě teď si dělal kafe, se usmíval, jelikož nepociťoval žádné známky kocoviny. Do místnosti vešel Loki. Měl mokré vlasy po sprchování a silně zazíval. Pak si všiml Starkovy přítomnosti a ztuhnul. Tony si jeho reakce všiml a došel až k němu, načež ho políbil na tvář, plácnul po zadku a řekl: "Měl jsi mě vzbudit, šel bych do sprchy s tebou." Loki zrudnul a posadil se ke stolu. Thor konsternovaně otevřel pusu, že něco řekne, ale nevyšlo z něj nic. Všichni byli silně vyvedení z míry. "No co je?" zeptal se Stark jakoby nic a sedl ke stolu. Podíval se na Lokiho. Loki se podíval na něj. Oba vyprskli smíchy a k nim se pak přidali i ostatní. Až na Thora, který dostal tik v oku a začínal lehce rudnout. "Jen klid, Vikingu, já ti s ním nic neudělám. Pokud teda nebude chtít." Thor zafuněl a pak se zoufale podíval na Lokiho. Ten jen pokrčil rameny. "No já ti to přeju, no…Ale ještě si o tom promluvíme!" uzavřel to Thor a silou napíchl na vidličku část slaniny.

A bonus:
 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Saku-chan Saku-chan | E-mail | Web | 9. října 2012 v 20:13 | Reagovat

Téda skvělá povídka!!! XD Ikdyž mám radši jiný páry na Avengers,tak tohle nemá chybu :3!

2 Serraphina Serraphina | 28. listopadu 2012 v 1:32 | Reagovat

Úžasné, miluju tu povídku miluju ten  pár, miluju tento blog. Děkuju moc a pokračuj v práci je dokonalá.

3 Eclipserecall Eclipserecall | 15. prosince 2012 v 10:53 | Reagovat

Výborný, povídka mě velmi pobavila. Ale ten konec, to vypadá na pokračování ne? Jestli to zvažuješ, tak máš plnou podporu, protože je to fakt dobrý.

4 Metus Metus | 17. ledna 2013 v 22:18 | Reagovat

*záchvat děkovného pláče*
Já vás lidi miluju! děkuju mnohokrát za podporu!

5 Nyoko Nyoko | 4. února 2013 v 16:39 | Reagovat

to bolo dokonalé! xDD moc som sa pri tom nasmiala a pri "tej" scéne som skoro vykrvácala následkom masívneho nosebleedu, ktorý z časti spôsobil aj Loki v mini sukni <3 :DD jednoducho palec hore ;)

6 Kaja Kaja | E-mail | 27. dubna 2013 v 15:44 | Reagovat

perfeeect :333....další další daaaaaalšíííí povííídly prosím :3333

7 Miláček :* Miláček :* | 25. října 2013 v 20:56 | Reagovat

*tleská*
Loki v minisukni :D Jaj...
BTW: Bylo to skvělý!

8 Andy Andy | 21. února 2014 v 17:40 | Reagovat

No dajme tomu, že mám 15 :DDDD
Poviedka je zase skvelá a je vidno, že Loki je tvoja obľúbená postava, vieš ho výborne vystihnúť :) Pokračuj, tento blog má úžasné základy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama