Říjen 2012

Desiderata 3

18. října 2012 v 19:25 | Metus |  Desiderata
Tentokrát i s překladatelovými kecy na začátek. Takže, chci, aby se dostalo do vašeho podvědomí, že tenhle díl byl skutečnej porod. Nemyslím takovej ten porod s děckem, křikem a krví. I když by se dalo říct, že mě to stálo krev, pot a slzy. A to dost. Podařilo se mi smáznout si téměř hotovou kapitolu a v tu chvíli jsem se cítil asi takhle:
Všechna má práce přišla nazmar!
Takže asi tak. Pardon za výlev, ale tomu se nedalo odolat. No nic. Čtěte po perexem.

One-shots

18. října 2012 v 19:16 | Metus |  Avengers
Tady si budete moci vybrat nějakou kratší povídku. Žádná z nich není na pokračování. Překvapiě, že. Nuže vyberte si a čtěte. A komentujte.
Kliknout na obrázek a jste na seznamu jednorázovek!

1. kapitola

16. října 2012 v 23:54 | Catta a Metus |  Lektvary jsou jen začátek
Harry stál na nástupišti 9 ¾ a vyhlížel své přátele. Byl si celkem jistý, že Ron a celá Weasleovic rodina tu ještě není, jelikož nikde neviděl ani náznak zrzavých vlasů, natožpak dvoumetrového Rona. Hermiona tu však už někde je, otázkou je, kde. Začal se prodírat davem. Asi dva metry před sebou uviděl kudrnatou hlavu. Na té hlavě mu připadalo něco zvláštní, nebyl si jistý, jestli je to vážně ona.

Lektvary jsou jen začátek

16. října 2012 v 23:40 | Catta |  Harry Potter
Takže zdravím. Toto je první příspěvek k harrypotterovským povídkám. Lektvary píšeme s Metusem společně a na střídačku, ale nijak to nerozlišujeme. Tak prosím neočekávejte žádné odlišnosti v písmu nebo něco podobného :D. Píšeme to, jak nás napadne, takže kdyby se objevily nějaké nesrovnalosti, tak nás prosím omluvte :P
*Pozor Metus se vkládá do úvodu*
Ano, jak již Catta podotkla, píšeme to společně. To se přihodilo tak, že jsme se jednou ve škole nudili. Tak také ta povídka vypadá. Psána chudinka na nudných hodinách jazyka našich german sousedů a matematických lekcích spolu s logaritmy... Proto je to jaksi... Zvláštní počtení :D No nic. Enjoy it :)
Shrnutí: Nehoda na lektvarech vše změní, počínajíc chozením na záchod.
Kategorie: slash
Pár: Harry/Draco
Raiting: 12+ možná 15+
Typ: kapitolová
Odkaz ke kapitolám ZDE!

Neočekávaná euforie v podobě Saku-chan

12. října 2012 v 22:16 | Metus |  Autoři
Tak a je to tu. Málem mi to přivodilo malej heart-attack, ale žiji. MÁME PRVNÍHO ČTENÁŘE. Ano zní to trochu zvláštně a možná je to ode mne i lehce přemrštěná reakce, já si však nemohu pomoct. Jednoduše, je milé, když vím, že si naši práci někdo přečte, a že (světe div se) vypadá na to, že by sem mohl chodit i pravidelněji. Takže tímto projevuji svou obří králičkomutovskou radost z pochvaly :D Ano, jsem infantilní, ano, jsem podivín. A co? Arigato Saku-chan :)
Můj výraz při čtení komentářů:

Gumídci

3. října 2012 v 22:20 | Metus |  One-shot
Takže... Oficiálně přidávám svou první originální tvorbu... Pravděpodobně v tom budete mít trochu guláš, jelikož Loki zde není záporákem, ale členem Avengers. Vysvětlení v povídce nenajdete, bude poskytnuto později v samostatném článku nebo povídce. Pro teď přeji příjemné čtení a ocením komentáře.