Září 2012

Desiderata 2

30. září 2012 v 20:55 | Metus |  Desiderata
Tony neví nic o lásce. Člověk, ke kterému se kdy dostal nejblíž, byla Pepper, a pak to královsky posral. V každém případě je těžké snažit se žít normální život, zachraňovat svět a být za všech okolností nebezpečně atraktivní. Ve vztazích není dobrý, sakra, dokonce mu dá práci vycházet s Avengers. Láska by mu v životě akorát nadělala bordel. Tony se vyzná ve vědě, v dobrém pití, zná křivky žen a ví jak zapříčinit, aby se věci děly podle jeho vůle, ale opravdu neví vůbec nic o lásce.

HP povídka

22. září 2012 v 13:27 | Catta |  Harry Potter
Zdravím Vás. Velmi ráda Vám oznamuju, že naše první HP povídka už se píše :D. Zatím je jen na papíře a ani nemá jméno, ale to se brzo vymyslí a přepíše. Zatím Vám prozradím jen to, že je to slah, a že se máte na co těšit, protože to s Metusem píšeme společně. Takže se brzo můžete těšit na první kapitolu :P

Hledá se Beta-reader!

21. září 2012 v 0:10 | Metus |  Autoři
Zdravím, znovu. Myslím, že obsah tohoto článku bude jasný. Já a společnice hledáme někoho, koho bychom mohli uctívat za jeho ochotu po nás opravovat chyby. My totiž máme špatné předpoklady k tomu, abychom psali všechno správně. Já proto, že jsem neskutečně roztěkaný tvor, který neustále upravuje a opravuje, předělává a zkracuje a meine Freundin proto, že není češtinářský génius. (Po té dokonce opravuju chyby i já! Mein Gott, kam ten svět spěje.) No, a navíc jsme strašně, ale strašně líné osoby. (Já víc, aby došlo na pravdu.) Navíc myslím, že se to po nás asi bude i líp číst, když v tom nebudou hrubky a všechny čárky budou tam, kde mají být a ne jinde. Takže tak. Pokud byste o někom věděli, nebo byste snad vy sami (!) byli ochotní pro nás pracovat pod vidinou toho, že jste první, kdo čte naše výtvory, a že se podílíte na úžasném procesu zavedení fan-fiction do oběhu internetu, budeme rádi, když dáte vědět. Takže ave Metus.
Zn.: Spěchá.

Desiderata 1

21. září 2012 v 0:00 | Metus |  Desiderata

DESIDERATA


Celá ta věc mohla začít mnoha různými způsoby, když o tom tak Tony přemýšlel. Možná to bylo nevyhnutelné, možná ne. Vlastně, čím víc o tom přemýšlí, tím menší smysl to dává. Ale tak jako tak se to stalo zhruba takto:
Steve přes vysílačku informuje o situaci v centru města. Aktéry jsou nejméně dvě osoby, pravděpodobně Amora a Loki, ale on, zespodu, z ulice, tam moc dobře nevidí. Tony si oblékl oblek a vyrazil dřív, než mohl Steve říct "shromážděte se", jelikož málem vyletěl z kůže nudou čekáním na nějakou akci. Město bylo příliš tiché, jakoby někdo přidal do vodovodního systému sedativa, a Tony nesnáší nudu. Mohl by dávno udělat ve zdi budovy díru, předtím, než Fury vůbec začne myslet na nějaký odvetný úder.

Desiderata - úvod

20. září 2012 v 23:51 | Metus |  Avengers
Zdravím pozemšťané. Takže toto je oficiálně první příspěvek. jedná se o překlad anglické povídky, takže to není moje vlastní dílo. Berte to tak. Ale stejně mi to dalo práci, takže si toho važte :D Odkaz na původní znění zde.
Shrnutí: Tony neví nic o lásce. Přesvědčil sám sebe, že je to tak nejlepší.
Název je z latiny. Jeho překlad znamená "žádané věci".
Původní autor/ka: stereobone
Rating: 16+ (možná až 18+)
Sex: ano
Pár: Loki/Tony
Kategorie: Slash
Typ: Kapitolová
Beta-reader: fialka

Odkaz ke kapitolám ZDE!